Modelja

Kejvina Kthella shfaqet sportive në paraqitjen e fundit (FOTO)

Kejvina Kthella është njëra ndër modelet më të njohura shqiptare.

Ajo njihet për linjat e saja provokuese, shkruan Portali.info.

Së fundi, Kejvina ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shihet e veshur shumë sportive.

Kjo fotografi ka marrë mbi pesë mijë pëlqime në rrjetin social Instagram dhe është pritur shumë mirë nga ndjekësit e modeles. 

View this post on Instagram

😎

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on