Bukuroshja

Kejvina Kthella ‘braktis’ bjonden, ndryshon look dhe nuk do ta besoni se si duket modelja

E bukur, seksi, provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në “Xing me Ermalin”.

Velina e re u kthye në vajzën më të komentuar në media dhe fakti nëse kishte veshur apo jo të brendshme e vuri në qendër të vëmendjes.

Gjithashtu modelja që nga dalja e saj e parë në 2017 jemi mësuar ta shohim bjonde.

Por ditën e sotme modelja ka publikuar një foto ku shihet që ajo ka ndryshuar look dhe është kthyer në brune dhe mund të themi që ajo sërish duket një yll.

Fotoja e publikuar nga modelja mori komente dhe shumë pëlqime brenda një ore.

View this post on Instagram

[email protected]_merja ?

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

loading…