Modelja

Kejvina ‘harron’ sytjenat

Kejvina Kthella vesh kostumin pa reçipeta.

Kejvina Kthella është nga emrat më të përmendur në shoubizin shqiptar, kjo për shkak postimeve që bukuroshja bën në rrjete sociale ku është mjaft e ndjekur.

Pak çaste më parë ajo ndau një tjetër fotografi nga ato që publikon më së shpeshti, kësaj radhe është paraqitur me një kostum të zi ku mund të dallojmë se është pa reçipeta.

Brenda pak orëve postimi i bërë nga Kejvina arriti mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

loading…