Keepman dhe Young Zerka publikojnë këngën “Smile”

Ata e e kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Keepman dhe Young Zerka në kanalin Youtube kanë hedhur këngën që e titulluan “Smile”, shkruan Ballkani.info.

Kënga është realizim i Kollaps Music, teksti u shkrua nga ata ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Niza.

“Smile” është finalizuar edhe me videoklip./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=WbneOgep2o8