ylli botëror

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual

Javë më parë, ylli botëror, Katy Perry, bashkë me labelin e saj u shpallën fajtor për kopjimin e këngës “Dark Horse”.

Ndërsa tani, këngëtarja amerikane është përballur me një tjetër akuzë, kësaj radhe nga modeli, i cili ishte pjesë e këngës së saj, “Teenage Dream”.

Aktori 38-vjeçar, Josh Kloss, ka thënë se Katy e ngacmoi atë gjatë xhirimeve të projektit të lartpërmendur.

Josh më tutje rrëfen se një ditë ajo ia kishte hequr pantallonat në sy të miqve të saj dhe se në ato momente ai ishte ndjerë mjaft i turpëruar.

“Njëherë solla me vete një mik timin që po vdiste ta takonte dhe kur u takuam me Katyn u përqafuam. Mirëpo kur desha t’ia prezantoj mikun tim, ajo mi zhveshi tutat e mia Adidas dhe të brendshmet dhe më pas ua tregoi disa miqve të saj gej penisin tim. E imagjinoni dot sa patetik dhe i turpëruar po ndjehesha”.

“Po e them këtë gjë tani sepse kultura jonë po përpiqet të provojë që meshkujt e fuqishëm janë pervers. Por, edhe femrat me fuqi janë po aq të shpifura”, ka shkruar mes të tjerash modeli.

loading…loading...