Reperja

Karantina e bën “trashaluqe” Cardi B-në

Cardi B ka thënë se “ka shtuar peshë” gjatë karantinës derisa ka shtuar se po i editon fotot e saj… derisa në një video tregon tatuazhet e saj të reja

Cardi B është bërë e famshme për format e saj por edhe për zërin e saj të veçantë në botën e hip-hopit.

Mirëpo fituesja e Grammy është akuzuar nga fansat e saj se po e përdorë fotoshopin në postimet e saj të fundit në Instagram.

Ajo e ka pranuar këtë dhe ka thënë se gjatë pandemisë ka shtuar disa kilogram.