Këngëtarja nga Shqipëria

Kaq elegante Ronelën nuk e kemi parë moti

Ajo di si të jetë në qendër të vëmendjes.

Ronela Hajati ka realizuar një set të ri të fotografive por për dallim nga herët tjera ku ka eksperimentuar me pamjen e saj, ajo erdhi ndryshe, shkruan Ballkani.info.

Ronela shihet e veshur më një veshje kokë e këmbë dhe duket me elegante se kurrë.

Përpos se me stil, Ronela nuk ka eksperimentuar as me flokët të cilat për sete i ndryshonte gjithmonë.

Nga ana tjetër, ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor por është duke punuar në këtë drejtim./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Black and blue…. ?? Outfit by my talented: @jetmirabejtullahu M.U.A : @sagerimakeup @arber_bytyqi_mua

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

 

View this post on Instagram

 

Another one ♍️ @jetmirabejtullahu @arber_bytyqi_mua @sagerimakeup

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on