Vajza e dytë

Kaq bukur e këndon Kaia këngën “Qingji Vogël”

Vajzat e saj janë të njohura pothuajse për gjithë audiencën kosovare.

Teuta Krasniqi në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur një video shumë të ëmbël përmes të cilës ka zbuluar një ‘talent’ të vajzës së dytë, Kaias, shkruan Ballkani.info.

Në video Kaia shihet se me sa shumë ëmbëlsi e këndonte këngën “Qingji vogël”.

Pranë saj ishte edhe Tara e cila mundohej të mos qeshte teksa motra e saj e bënte përshtatjen dhe këndimin e këngës./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Qingji vogël – live ? @kaia_k_morina Tara & Kaia ❤️❤️

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on