Kendall

Jenner pozon në të brendshme, për t’i disponuar adhuruesit e saj në karantinë FOTO

Shumë kohë para se të izolohej për shkak të pandemisë koronavirus, ylli 24-vjeçar i Keeping Up With The Kardashians pozoi në një bikini të bardhë, duke treguar figurën e saj të lakmueshme prej supermodeleje.

Kostumi u bashkë-dizenjua me motrën e saj të vogël Kylie Jenner për linjën e tyre Kendall + Kylie 2019.

Ish e dashura e Ben Simmons gjithashtu kishte një kapelë elegant ndërsa pozonte jashtë. 

“Pak diçka për juve nga pushimet e 2019”, ka shkruar Kendall në mbishkrim.

Ndërsa së fundi ka qenë një kohë e çmendur për Kendall pasi ajo u pa në mes të një përleshje fizike mes Kourtney dhe Kim në KUWTK.