Publikohet data

Ja kur do të ‘plasë’ “Bomba” e Capital T-së

Ai është një nga reperët më të suksesshëm të estradës shqiptare.

Reperi Capital T ka kohë që ka punuar intensivisht në realizimin e këngëve dhe që të gjitha i ka hite, shkruan Ballkani.info

Kjo gjë siç duket po e nxitë atë në realizimin e këngëve të reja.

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, Capo ka treguar se nesër do publikohet projekti i tij i ri që e ka titulluar “Bomba”.

Madje, reperi ka bërë të ditur që kënga do lansohet nesër në ora 17:00.

Se çka do sjell kësaj radhe e shohim nesër./Ballkani.info/