Reperi-këngëtari

Ja kur do publikohet dueti mes Gjikos dhe Butrint Imerit

Janë dy emra të dashur për publikut, ani pse nuk kanë të njëjtin zhanër muzikor.

Butrint Imeri dhe Gjiko kanë bashkuar forcat dhe po sjellin duet, shkruan Ballkani.info.

Dyshja kanë finalizuar projektin dhe kanë zgjedhur datën për publikimin e duetit që është si dhuratë për festat e fundvitit.

Me 14 dhjetor në ora 14:00 do ta shihni te kompletuar këtë projekt./Ballkani.info/