VIDEO

I tha gruas se po shkon në treg, gruaja e zë në qendrën e vaksinimit me të dashurën dhe i vërsulet

Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video e filmuar në Brazil, ku gjithë ngjarja ka ndodhur në një pikë vaksinimi.

Braziliani na komuna Bajeu kishte shkuar që të vaksinohet i shoqëruar nga të dashura e tij, pavarësisht që gruas i kishte thënë se po shkon në treg për të blerë disa gjësende.

Por, ajo çfarë nuk kishte ditur ishte që gruaja e tij po të njëjtën ditë kishte planifikuar të shkoj të vaksinohet – madje i kishte thënë burrit se planifikon ta vizitojë gruan e vëllait.