“I kanë fikur dritat dhe na kanë rrahë deri në alivanosje”, 4 të rinj denoncojnë policët për dhunë brutale në Gjilan

Katër të rinj nga Gjilani po pretendojnë se janë sulmuar nga gjashtë zyrtarë policorë (emra të njohur për redaksinë) mbrëmjen e së shtunës në një lokal në lagjen “Gavrani” në Gjilan. Altin Isufi, vëllai i tij, Arbër Isufi dhe dy djemtë e hallës së tij, Arian Kadriu dhe Asdren Emini kanë denoncuar në Inspektoratin Policor … Vazhdoni me leximin e “I kanë fikur dritat dhe na kanë rrahë deri në alivanosje”, 4 të rinj denoncojnë policët për dhunë brutale në Gjilan