shorti

Hidhet shorti në FA Cup, super ndeshje

Tashmë është hedhur shorti në FA Cup.

Manchester Unitedi do të kërkojë finalen në FA Cup kundër Chelseas, derisa Arsenali i Mikel Artetës do të përballet me fituesin e ndeshjes Newcastle vs Manchester City, aktualisht këta të fundit po fitojnë 1-0.

Ndeshjet gjysmëfinale do të luhen me 18 dhe 19 korrik.