Njofton policia

Hajvali, burri rreh gruan

Një rast i dhunës në familje është raportuar të ketë ndodhur dje në fshatin Hajvali në Prishtinë.

Sipas policisë, është arrestuar i dyshuari pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.