Modelja

Hailey Bieber zhvishet për revistën ‘Vogue India’

Hailey Bieber duket si engjëll në fotosesionin e ri.

Hailey Bieber ka qenë fytyra e revistës ‘Vogue India’, për këtë muaj dhe modelja ka fascinuar me paraqitjen e saj në fotosesioni e punuar.

Modelja e cila është martuar me këngëtarin Justin Bieber ka ndarë disa imazhe nga ky set fotografik, ku ajo vë në pah linjat e përkryera.

Përndryshe, Hailey dhe Justin demantuan lajmet se janë në pritje të një fëmije, dhe një gjë e tillë nuk është në plan për një të ardhme të afërt.

View this post on Instagram

@vogueindia @zoeygrossman ❤️

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on