Habitë Edona, duket si ‘Barbie’

Me një imazh të tillë nuk e kemi parë kurrë.
Edona Llalloshi ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me një fotografi që e ka publikuar në Instagram, shkruan Ballkani.info.

Kjo se, ajo duket pa asnjë shenjë në fytyrë apo trup dhe ngjanë me një ‘Barbie’ brune.

Të paktën komentë të tilla Edona i ka marrë në këtë imazh.

Siç duket me pamje të tillë ajo është prezantuar në xhirimet e fundvitit që kanë filluar të mbahen./Ballkani.info/