Arkitektja 29-vjeçare

Gruaja e Kanye West, Bianca Censori shfaqet me një veshje ekstreme, gjatë një daljeje në Paris

Bianca Censori provoi një nga dukjet e saj më ekstreme deri më tani, kur gati zhveshi gjoksin e saj për një darkë në restorantin Manko në Paris.

Arkitektja 29-vjeçare australiane, e kthyer në bashkëshorte dhe muzë të Kanye West, u pa me një veshje tejet zbuluese që mbulonin vetëm thithkat e saj.

Bukuroshja e lakuar u pa teksa po dilte nga një furgon me një mik Gadir Rajab, i cili e kishte dërguar me shofer në një restorant ku ajo po takonte për darkë reperin 47-vjeçar, shkruan DailyMail.

Bianca Censori, 29 vjeç, provoi një nga dukjet e saj më ekstreme deri më tani, kur për pak zhveshi gjoksin për një darkë në restorantin Manko në Paris.

Bianca kishte lyer flokët rozë dhe i kishte stiluar në mënyrë të çrregullt, që i arrinin deri te shpatullat e saj.

Ajo debutoi me pamjen plot ngjyra në fillim të kësaj jave ndërsa kalonte kohë në Francë me bashkëshortin e saj, por pamja e çrregullt mori vlerësime kryesisht negative nga fansat në rrjete sociale. 

Arkitektja australiane, gruaja dhe muza e Kanye West, u pa me një veshje ultra-zbuluese, në të cilën ajo shmangu një majë në favor të varëseve në formë fashë që mbulonin vetëm thithkat e saj.
Bukuroshja e lakuar u pa teksa dilte nga një furgon me mikun e saj Gadir Rajab (në foto) që e kishte çuar me shofer në një restorant ku ajo po takonte për darkë reperin 47-vjeçar.
Bianca doli me veshjen e saj më zbuluese deri tani
Ajo darkoi në restorantin Manko, një restorant elegant francez, në ansamblin risque
Bianca pothuajse pësoi një mosfunksionim të garderobës pasi rripat e këmbës së saj filluan të zhvisheshin ngadalë
Hapësira të lehta midis shiritave u hapën ndërsa ajo po shkonte drejt restorantit