Video

Goli i Foden kundër Kosovës

Anglia është duke e mposhtur 1-0 Kosovën

Ishte mesfushori i Mancvhester City, Phil Foden, ai që shfrytëzoi një huti në mbrojtjen e “Dardanëve” duke shënuar për 1-0 në minutën e 25’.

https://tiger.cdnja.co/v/bn/bN4d.mp4?secure=1MekJDStBSX3lLhKZu0QEw&expires=1568068200

Kosova është detyruar të bëjë zëvendësim në minutën e 34’. Sulmuesi, Lirim Mema u lëndua dhe lëshoi fushën e lojës për Arbnor Muja.

Në fillim të pjesës së dytë, për shkak të dëmtimit, nuk doli në fushë as Mirlind Daku, u inkuadrua në lojë Valdrin Mustafa.

loading…