Gjysmë e zhveshur nga dhoma e gjumit, Morena zbulon shumë nga ana intime (VIDEO)

Morena Taraku gëzon forma trupore bombastike.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku gëzon linja trupore perfekte me ç’rast nuk heziton të shfaqet provokuese në rrjete sociale.

Ajo ndau një video të ‘zjarrtë’ me ndjekësit nga dhoma e gjumit e cila pozon në tanga dhe duket tejet seksi.

Megjithatë, kjo video e Tarakut me tu publikuar ka marrë pëlqime dhe komente të llojllojshme nga fansat e saj.

“Kur e dashura e tij dëshiron të bëhet seksi, dhe ti shfaqesh në Instagram për të motivuar atë”, shkruan ajo.

Morena e dëshmon edhe këtë herë se është njëra ndër femrat më atraktive dhe më tërheqëse kosovare.

Sa i përket projekteve muzikore “Femnat”, është kënga e fundit e publikuar nga ajo me DJ Dagz dhe DJ Pm.

https://www.instagram.com/p/BqKyoTplD_s/?utm_source=ig_embed