Khloë Terae

Gjoksin apo të pasmet? Modelja i nxjerr të dyja

Kanadezja më seksi nuk po ka të ndalur.

Modelja e njohur Khloë Terae ka hedhur dy fotografi në Instagram me të cilat dëshmoi se e meriton të ndiqen nga të gjithë.

Në foto, ajo shihet e veshur me bikine të bardha dhe shumë pak ka mbuluar trupin e saj.

Gjoksin apo të pasmet? Modelja i nxjerr të dyja!

View this post on Instagram

Seasons change, feelings change ?

A post shared by Khloë Terae ?? (@khloe) on

loading…