Semi dhe Donaldi

Gjërat po bëhen serioze me shoqen e ish-të dashurës! Donaldi i vendos një kurorë me lule Semit në vaskë

Semi dhe Donaldi janë dyshja më e komentuar në “Big Brother Vip”.

Të dy kanë treguar një afirmitet me njëri-tjetrin gjatë kësaj jave dhe gjithë publiku ka sytë nga ata.

Së fundi, nga faqja e “BBV” është publikuar një video ku shihet Semi dhe Beniada në vaskë.

Nuk vonoi edhe reagimi i Donaldit, teksa shihet duke i vendosur një kuruorë me lule në kokë.

Kjo video u bë virale dhe të gjithë kanë nisur të dyshojnë se mes tyre mund të ketë edhe lidhje dashurie.