Genta Ismajli fotografohet në shtrat, shikojeni çfarë ka veshur

Genta Ismajli pas mesnatës publikoi një imazh nga shtrati.

Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit një fotografi në InstaStory, ku shfaqet vetëm me robdëshambër.

Këngëtarja po relaksohej pas gjithë angazhimeve që kishte pasur gjatë ditës dhe dukej në top-formë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Genta Ismajli është “PAPI”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.