Këngëtarja

Flaka Krelani shkëlqen në të zeza

Flaka Krelani ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo është shfaqur e veshur tëra në të zeza, prej ku shihet shumë provokuese dhe seksi.

Flaka komentohet shumë për pozat e saj provokative, të cilat nuk ngurron që t’i ekspozoj në rrjetet sociale.