Fifi dhe Young Zerka publikojnë këngën e re “Lali”

Fifi dhe Young Zerka kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Lali” mban titullin bashkëpunimi i tyre, të cilin e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet artistët, kurse për producimin u kujdes Alandy.

Videoklipi ndërkohë u realizua nga produksioni i njohur nga Shqipëria, Max Production.

Artistja nga Ferizaj është kthyer në top formë pak muaj pas lindjes së fëmijës së parë.

E njëjta nisi menjëherë me përgatitjet për këngët e reja e po ashtu edhe me koncerte.

Kënga tashmë ndodhet në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Fifit.