Modelja

Feston ditëlindjen e 23-të, Kylie thotë se kjo është dhurata më e mirë

Kylie Jenner feston ditëlindjen e 23-të.

Ylli televiziv Kylie Jenner qysh herët e ka filluar festën për ditëlindje, ndërsa nuk mungojnë dhuratat për të.

Në rrjete sociale, Kylie publikoi disa fotografi, në të cilat shfaqet me stil unik si çdo herë dhe nuk munguan komentet as aty.

Në një prej imazheve, Kylie u shfaq pranë vogëlushes së saj Stormi, ndërsa tha se ajo është dhurata më e bukur prei të gjithave.

Kujtojmë se Kylie Jenner tash e një kohë deklarohet beqare, ndërsa lidhja e saj e fundit është me Travis Scott.

View this post on Instagram

the best gift of all 🖤

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on