Dua Lipa

Festa e Krishtlindjes bashkon familjen e Dua Lipas (FOTO)

Festa e Krishtlindjeve siç shihet e ka bashkuar familjen, Lipa.

Babai i Duas, Dukagjini për festën e Krishtlindjeve e ka publikuar një foto familjare.

Në këtë imazh janë Dua me të dashurin, Isaac Carew dhe anëtarët e tjerë të familjes.

Ata shfaqen tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit teksa nuk ka munguar as urimi i Dukagjinit.

“Urime Krishtlindjet prej familjes tonë te e juaja. Dashuri gjithmonë”, shkruan në postim.