“Fenomen” publikohet nga Lul Vushtrria

“Fenomen” quhet projekti i tij muzikor që sapo e ka publikuar.

E me këtë këngë, këngëtari Lul Vushtrria është prezantuar në xhirimet që këtë vit janë bërë për festat e fundvitit, shkruan Ballkani.info.

Tekstin e kësaj kënge e ka bërë Vullnet Salihu, kurse incizimi muzikor është bërë në StudioOne.

“Fenomen” përmban plot ritëm, duke u përshtatur kështu edhe me festat dhe do argëtohen gjithë ata që e zgjedhin për ta dëgjuar./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=Ce7ERIImvww