Reperi

Fejohet S4MM, pamje nga ceremonia

S4MM ka pak kohë që ka konfirmuar se është në lidhje, por asnjëherë nuk ka dalur në publik me të dashurën.

Reperi tashmë është fejuar me të dashurën, emri i të cilës është Filis, ndërsa “Prive” ka siguruar fotografitë nga fejesa e çiftit.

S4MM kishte zgjedhur në që këtë ceremoni të vishej me këmishë të bardhë dhe pantallona të zi, ndërsa e fejuara e tij u vesh me fustan të kuq.

Për ndryshe, sa i përket projekteve muzikore, S4MM ka pak ditë që publikoi projektin me titull “Enemies”, në bashkëpunim me Faustbatal.

loading…loading...