këngëtarja

Era Istrefi bën ‘twerk’ nën tingujt e ‘Wish Wish’

Era Istrefi ‘dridh’ rrjetin me postimin e fundit.

Era Istrefi është një nga personazhet më provokuese të shoubizit shqiptar, ajo ka bërë provokimin e radhës me videon e fundit, .

Këngëtarja nga Prishtina ka postuar një video në Instastory ku shihet duke bërë ‘twerk’ dhe tymosur në tingujt e njërës prej këngëve të Cardi B.

Artistja ditë më parë së bashku me reperin rus Sayonara publikuan bashkëpunimin e tyre.