Këngëtarja

Eni Koçi tregon këmbët seksi, shikojeni çfarë ngjyre ka marrë në pushime

Këngëtarja Eni Koçi dhe i dashuri i saj Genc Prelvukaj kanë vendosur që në fillim të qershorit ë pushojnë vetëm disa ditë në det.

Tash kur janë kthyer dyshja po punojnë për projekte të reja dhe Eni po kujdeset mjaft mirë për veten.

Së fundmi ka vizituar parukierin ku edhe po i rregullon flokët por e gjithë vëmendja ka shkuar tek këmbët seksi të saj dhe ngjyrën që ka marrë në pushime.

Nuk dihet nëse do të nisin pushimet diku tjetër çifti mirëpo tani për tani ngjyra që e ka marrë Enin e bën të duket shumë seksi.

E tillë shfaqej edhe nga deti me poza joshëse.

loading…