Eni dhe Genci pasi konfirmojnë lidhjen, arratisen në një vend ‘magjik’

Vetëm pak javë më parë çifti i shumëpërfolur i showbizit pranoi romancën e tyre.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj pranuan publikisht se janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh.

Tashmë që i kanë dalë fansave publikisht, ata kanë nisur një udhëtim romantik dhe eksplorues.

Çifti ka zgjedhur Tailandën. Ata kanë ndarë disa foto të veçanta nga gjërat e reja që po shijojnë në këtë udhëtim.