Enca shpërthen me keq se kurdoherë: K**** jam yll popi!

Këngëtarja Enca Haxhia ka shpërthyer në rrjete sociale përmes një postimi ku shprehet se i urren njerëzit hipokritë.

Ajo ka theksuar se e mërzit fakti që e etiketojnë si vajzë jo të mirë për shkak të veshjes apo klipeve të saj muzikore.

“Çdo herë që një k*****më drejtohet me budallallëqe për mua, duke thënë se nuk jam një “vajzë e mirë” dhe një model për tu ndjekur duke u bazuar në veshjet apo videot e mia muzikore unë kam një përgjigje për ju: K**** unë jam një yll popi dhe ti nuk je.I urrej njerëzit hipokritë, ju lutem mos më ndiqni” shkruan ajo krahas fotos.