Enca Haxhiu

Enca provokon fansat, vjen “flakë” në imazhet e reja

Enca Haxhiu nuk harron asnjëherë që të provokoj ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Edhe kësaj radhe e ka bërë të njëjtën gjë kur u shfaq me disa fotografi tejet joshëse në të cilat vëmendjen kishin asetet e saj “bombastike”.

Në një fustan të zi elegant, Enca u kujdes t’i vinte në pah këmbët dhe gjoksin, ndërsa kompletoj dukjen me aksesor dhe grim të theksuar.

Ndryshe, kujtojmë që pak ditë më parë Enca lansoi këngën “Nashta” që u prit mirë nga publiku.