Këngëtarja

Elvana e ‘kallë’ me valle në dasmën e Jonidës dhe Besnikut

Para pak ditëve aktorët e njohur Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi i dhanë fund beqarisë.

Ata bënë një dasmë madhështore e me shumë të ftuar.

Në këtë dasmë nuk mungoi as shoqja e ngushtë e nuses, Elvana Gjata.

Në një video të publikuar shihen ajo dhe Jonida duke vallëzuar nën shoqërimin e këngës ‘gocë pejane’.

loading…