Linda Aliu

Elegante me fustanin super të shkurtër, policja seksi e Kosovës “çmend” fansat

Ajo njihet si policja më seksi në Kosovë. Është fjala për Linda Aliun, e cila me postimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit një pozë të bukur. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë të shkurtër.

Fansat e kanë pëlqyer menjëherë fotografinë e saj dhe i kanë bërë komplimente të tipit: “Je një kryevepër”.Image

Kujtojmë se për bukuroshen bionde ka shkruar edhe media britanike Express.co.uk”.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.Image