Einxhel Shkira

Einxhel Shkira tregon kush është dashuria e saj e parë

Einxhel Shkira, një nga katër finalistët e Big Brother VIP i ka shkruar një letër babait të saj, Muzafer Shkirës.

Në atë letër Einxhel falënderon babain e saj për dashurinë dhe mbështetjen që i ka dhënë asaj.

“Ti je dashuria ime e parë”, shkruan Einxhel në letrën dedikuar babait.

Ajo gjithashtu i ka kërkuar falje babait të saj, nëse e ka shqetësuar gjatë ditëve sa ajo qëndroi brenda shtëpisë së famshme. /Demokracia.com/