LAJMI I FUNDIT

Einxhel finalistja e fundit e Big Brother Vip, eliminohet Monika

Einxhel është shpallur finalistja e fundit e Big Brother Vip.

Einxhel, Iliri, Beniada dhe Donaldi, do të jenë katër finalistët e BBVIP.

Monika në anën tjetër, sonte u eliminua nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Pak minuta më parë, u eliminua edhe Arjola.

Nata finale do të jetë 18 shkurt.