Edi Rama

Edi Rama i fiksuar pas këngës së fundit të Fifit

Kënga që mori gjithë vëmendjen në rrjet pas daljes së këngëtares Filloreta Raçi nga BBV duket se i ka pëlqyer dhe kryeministrit shqiptar Edi Rama.

Rama ka ndarë në Instagramin e tij një video ku në sfond dëgjohet kënga e Fifit.

“Valbona Magjike”-shkruan ai.

Kënga e re e Fifit ka po pëlqehet në masë të madhe dhe ka marrë mbi 1 milion klikime në Youtube.