Edhe sot mot me shi

Për të enjten parashikohet të mbajë kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje shiu, të cilat do të jenë të pranishme që nga orët e para të 24-orëshit. Reshjet lokalisht pritet të në formë të rrebesheve, kryesisht gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes. Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i juglindjes, e … Vazhdoni me leximin e Edhe sot mot me shi