Për grupin

Edhe këtë gjë e bën fansi për Noizyn

Emri i tij llogaritet si një nga me të dashurit për publikun shqiptar.

Noizy ka aq shumë fansa, sa që dashuria që kanë për ta nga ana e tyre është transmetuar në forma të ndryshme, shkruan Ballkani.info.

Mirëpo, disa nga këto forma nganjëherë kalojnë kufijtë.

Ka qenë vet reperi që në Instastory ka hedhur një video ku shihet se si një ndjekës i tij ka bërë tatuazh emrin e grupit që është është OTR të cilës ia ka bashkëngjitur një kurorë mbretërore dhe një diamant.

Përmes zërit të videos, reperi dëgjohej se si e falënderonte djalin në fjalë për veprimin./Ballkani.info/