Video

E sakatojnë Bersant Celinën

Celina është me fat.

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës i ka shpëtuar lehtë një lëndimi të rëndë gjatë ditës së djeshme në sfidën që Swansea City e zhvilloi me Bristol City.

Në takimin që përfundoi 0-0, vendasit ishin shumë të ashpër dhe në një moment, ndërhyjnë fortë në Celinën, që me pak fat i ka shpëtuar një lëndimi që mund ta kishte lënë jashtë për një kohë të gjatë, raporton Gazeta Express.

Celina ka zhvilluar 7 ndeshje deri më tani në Championship sezonin 2019/20, ka shënuar 2 gola.

https://tiger.cdnja.co/v/am/AmE9.mp4?secure=a6FJ6WNQAytEqmU9oS3jFw&expires=1569169800

loading…