Çifti i estradës

Dytë pjesë e një dasme por Ermali dhe Ariana nuk publikojnë foto bashkë

Nuk e ktheu mbrapshtë ftesën që i erdhi për një dasmë.

Ariana Fejzullahu gjatë gjithë ditës në Instastory ka publikuar pamje nga kjo dasmë ku përpos çiftit, edhe ajo mori vëmendje për shkak të veshjes, shkruan Ballkani.info.

Kjo se, ajo kishte veshur një fustan shumë elegant ngjyrë vjollcë që i kishte nxjerrë në pah gjoksin.

Në fakt, ajo se çka bie në sy është më shumë fakti se në të njëjtën dasmë ka qenë edhe bashkëshorti i saj, Ermal Fejzullahu por në llogaritë e tyre në Instastory asnjëri nuk ka publikuar foto bashkë me tjetrin.

Se pse kanë marrë një vendim të tillë, e dinë vetëm ata!/Ballkani.info/