Reperët

Dy veteranët e hip-hopit shqip takohen në New York (FOTO)

Ata kanë sjellë shpesh bashkëpunime, por asnjëherë fotografi bashkë.

Reperët e njohur dhe shumë të dashur shqiptarë, Unikkatil dhe 2po2 janë shfaqur bashkë në një fotografi.

Dyshja duket se janë takuar në New York, ku edhe jeton Viktori, ndërsa në fotografinë e postuar në Instagram, Besniku ka vendosur dy shenja të dhisë, që në anglisht quhen ‘Goats’ dhe që përdoren kur duan të përmendin njerëzit më të mëdhenj në histori.

View this post on Instagram

🐐 🐐

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on