Këngëtarja

Dua Lipa theu rregullat, shkoi në…

Motra e saj e ka pasur ditëlindjen dhe nuk ka pasur si të mungojë.

Dua Lipa shkeli ligjet e karantinimit në fillim të kësaj jave pasi ajo dhe i dashuri i saj Anëar Hadid vizituan shtëpinë e prindërve të saj për darkë të martën në mbrëmje.

Dhe këngëtarja duket se ka thyer rregullat edhe një herë,  pasi ajo mori pjesë në një ‘Barbecue’ familjare të enjten për të festuar ditëlindjen e 19-të të motrës së saj Rina.

Dua hyri në Instagram për të ndarë një seri imazhesh nga festa, në të cilat shfaqet me Anwarin duke kremtuar me familjen e saj në shtëpinë e tyre.

View this post on Instagram

🎂 RINA 19!!! 🎂

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on