Dua Lipa

Dua Lipa shtatzënë?

25-vjeçarja i ka futur fansat në dyshime me fotografitë që ka publikuar dje nga Meksiko.

Këngëtarja publikoi imazhe me të cilat i vendosi postimit disa “emoji” me arinj, shishe për fëmijë dhe një engjëll.

Aktualisht, 25-vjeçarja është në lidhje dashurie me modelin e njohur Anwar Hadid të cilët po e shijojnë lidhjen e tyre në maksimum. Dua në mbrëmjen e djeshme kishte zgjedhur të vesh një mini-fustan të shkurt me ngjyrë të gjelbër, teksa kishte zbuluar këmbët e bukura.

Ndryshe, Dua dhe Anwar ka një vit që janë në lidhje dashurie dhe asnjëherë nuk është raportuar për ndonjë krizë në marrëdhënien e tyre mund të aludohet për një shtatzëni të mundshme.