Reperi

Don Xhoni publikon këngën e re “Maffia”

Reperi i njohur, Don Xhoni ka publikuar këngën e re të titulluar “Maffia” .

Teksti është shkruar nga vet reperi, kurse muzika është bërë nga RZON, ndërsa instrumentali është punuar nga RZON, Pllumbi dhe Toch Music.

Videoklipi është bërë nga “Sekuencë Studio”. Këtë këngë ka kohë që Don Xhoni e kishte paralajmëruar.

Ai e ka lansuar pikërisht në ditëlindjen e tij.