Brooklyn Beckham

Djali i David Beckham poston foto intime në vaskë me të fejuarën e tij FOTO+18

Djali i madh i David dhe Victoria Beckham, Brooklyn së fundi ishte në fokus të mediave rozë.

Kjo për shkak lidhjes me aktoren e njohur, Nicola Peltz me të cilën po i kalon ditët më të bukura.

E sot çifti festojnë përvjetorin e lidhjes e me këtë rast nuk kanë munguar dedikimet e dashurisë.

Ishte Nicola ajo e cila publikoi disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet në momente intime në vaskë me Brooklyn.

“Gëzuar përvjetorin dashuria e jetës time. Jam vajza më me fat në botë që mund të jem pranë teje në gjithë këtë. Ti ke zemrën më të bukur që kam njohur ndonjëherë dhe çdokush në jetën tënde është me fat që është në të, të premtoj që do të kujdesem gjithmonë për ty. Të dua më shumë çdo ditë”, ka shkruar Nicola.

Kujtojmë se, dyshja u fejuan gjatë kësaj vere, tetë muaj pasi qëndruan së bashku në lidhje, ndërsa po planifikojnë edhe martesë.