Ish çifti

Dikur e kishte të dashur, sot Dafina bëri këtë gjë për Ledrin

Dikur ishin çift.

Por, sot, Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula siç duket janë vetëm miq, shkruan Ballkani.info.

Reperi ka publikuar këngën me Taynën të titulluar “A je”, e pikërisht këtë projekt Dafina e shpërndau në Instastory, duke treguar përkrahje për ta.

Madje, Dafina etiketoi Ledrin në këtë foto, duke lënë të nënkuptohet që mbështetja nuk është vetëm për Taynën që e ka shoqe, por, edhe për ish të dashurin e vet./Ballkani.info/