Aktorja

Dedikimi emocional i Xhabnes për vajzën e saj

Ajo ka gjashtë vite që u nda nga bashkëshorti.

Madje, Arjola Demiri në një intervistë dhënë për emisionin Mirage pati treguar se ka qenë tradhtia ajo që bëri që ajo dhe tashmë ish bashkëshorti të ndahen, shkruan Ballkani.info.

E sonte aktorja ka hedhur një fotografi të vajzës së saj e cila jeton me babain e saj.

“As e gjithë bota nuk vlen sa ti, Miss you baby” janë fjalët që Arjola ia la fotos.

Kujtojmë që aktorja më nuk është pjesë e serialit ‘O sa mirë’./Ballkani.info/